18 czerwca 2022r.

folder_openAktualności, Wokół Sanktuarium


1.Dziękujemy naszym jubilatom – rodzinom szensztackim i matkom za przygotowanie dzisiejszej oprawy Mszy Przymierza.

2.Dziś nasz rodziny i matki szensztackie z Kobyłki oraz rodziny z parafii na Ostrobramskiej świętują 20-stą rocznicę zawarcia przymierza miłości. Składamy serdecznie życzenia i gratulacje. Niech Królowa Przymierza wyprasza potrzebne łaskie wszystkim osobom w ich codziennym życiu.

3.Dziś po Eucharystii 23 matki szensztackie z Łukowa oraz z grupy otwocko – falenickiej zawrze przymierze miłości. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach i dziękujmy Maryi, że pociąga nowe serca jak obiecuje to w przymierzu miłości.

4.Są jeszcze wolne miejsca na rekolekcje letnie dla dziewcząt. Zapraszamy serdecznie. Zgłoszenia do siostry Emiliany. Zapraszamy także na rekolekcje rodzin ligowych- też są jeszcze wolne miejsca. Zgłoszenia do s.Olgi

5.18 lipca Msza Przymierza przypada w poniedziałek. W wakacyjne miesiące lipiec i sierpień, jest jedna Eucharystia o godz. 19-stej.

6.Nasze rodzinne świętowanie w tym roku zaplanowane jest na 11września. O g.11.00 Msza św. przy sanktuarium, a potem festyn rodzinny.
7.Zapraszamy wszystkich chętnych do przynoszenia fantów na rodzinne świętowanie dla dzieci, a Panie z rodzin szensztackich i matki szensztackie prosimy o upieczenie ciasta.

Menu